Tomatensaus, kaas, rundersalami, ui, paprika, champignons en kipdöner
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza margherita
Tomatensaus en kaas
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza funghi
Tomatensaus, kaas, champignons
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza borromea
Tomatensaus, kaas, kalkoenham
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza salami
Tomatensaus, kaas, rundersalami
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza pepperoni
Tomatensaus, kaas, sucuk en paprika
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Pizza siciliana
Tomatensaus, kaas, ansjovis, kappertjes, olijven
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Queens dubbeldekker menu
Dubbeldekker menu
Queens dubbeldekker met bijgerecht en drankje
€ 19,99
incl. statiegeld (€ 0,00)
Queens menu
Met patat en een frisdrank
Turkse pizza menu met lamsshoarma
Sappige lams shoarma op huisgemaakt deeg, compleet met patat en frisdrank.
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipnuggets menu
6 krokante kipnuggets met mayonaise en chilisaus, compleet met patat en frisdrank. Huisgemaakt!
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kipdöner speciaal menu
Kipdöner met paprika en ui in vers brood, compleet met patat en frisdrank. Extra smaakvol!
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kipfilet speciaal menu
Kipfilet met paprika en ui in vers brood, compleet met patat en frisdrank. Sappig en extra smaakvol!
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje lamsshoarma speciaal menu
Lams shoarma met paprika en ui in vers brood, compleet met patat en frisdrank. Extra kruidig!
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm lamsshoarma menu
Sappige lams shoarma in huisgemaakt dürümdeeg, compleet met patat en frisdrank.
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm kipdöner menu
Malse kipdöner in vers dürümdeeg, compleet met patat en frisdrank. Rijk gevuld!
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza menu met döner
Malse kipdöner op vers gebakken deeg, compleet met patat en frisdrank.
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje lamsshoarma menu
Sappige lams shoarma in vers brood, compleet met patat en frisdrank. Huisgemaakt en kruidig!
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodje kipdöner menu
Malse kipdöner in vers brood, compleet met patat en frisdrank. Vol van smaak!
€ 13,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipnuggets
Kipnuggets 10 stuks
Inclusief chilisaus
€ 7,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipnuggets 20 stuks
Inclusief chilisaus
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipnuggets 5 stuks
Inclusief chilisaus
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bakjes
Met een pitabroodje en knoflooksaus
Bakje lamsshoarma
Sappige lams shoarma met pita brood en knoflooksaus. Kruidig en vol van smaak!
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bakje kipfilet
Gegrilde kipfilet met pita brood en knoflooksaus. Sappig en vers bereid!
€ 12,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bakje kipdöner
Malse kipdöner met pita brood en knoflooksaus. Huisgemaakt en smaakvol!
€ 11,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotels
Alle schotels worden geserveerd met 2 pita's, 2 sauzen, salade en patat
Hawaï schotel
Shoarma met zoete ananas, 2 pita's, 2 sauzen, salade en patat. Lekker bijzonder!
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipfilet speciaal schotel
Stukjes gekruide kipfilet met ui en paprika, 2 pita's, 2 sauzen, salade en patat. Huisgemaakt en sappig!
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipdöner speciaal schotel
Kipdöner met paprika en ui, 2 pita's, 2 sauzen, salade en patat. Extra smaakvol!
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipsaté schotel
4 sappige kipsatéspiezen met pindasaus, 2 pita's, salade en patat. Huisgemaakt en smeuïg!
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lamsshoarma schotel
Sappige lams shoarma met 2 pita's, 2 sauzen, salade en patat. Kruidig en vol!
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarma speciaal schotel
Lams shoarma met paprika en ui, 2 pita's, 2 sauzen, salade en patat. Extra smaakvol!
€ 18,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipdöner schotel
Malse kipdöner met 2 pita's, 2 sauzen, salade en patat. Huisgemaakt en smaakvol!
€ 17,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Combischotels
Alle schotels worden geserveerd met 2 pita's, 2 sauzen, salade en patat
Shoarma met saté
Sappige shoarma met kipsaté van de grill, 2 pita's, 2 sauzen, salade en patat. Dubbel smaakvol!
€ 20,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Insalata
Insalata tonno
IJsbergsla, tomaten, komkommer, ui, tonijn en olijven
€ 7,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Insalata mista
IJsbergsla, tomaten, komkommer, ui, paprika en olijven
€ 7,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra's
Mayonaise
Romige mayonaise, fris en vol van smaak.
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ketchup
Klassieke tomatenketchup, fris en vol van smaak.
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bakje pindasaus
Romige huisgemaakte pindasaus, smeuïg en vol van smaak.
€ 2,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chilisaus
Vurige chilisaus, heerlijk pittig en vol van smaak.
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Knoflooksaus
Romige knoflooksaus, huisgemaakt en smaakvol.
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sambalsaus
Pittige sambal, voor wie van een vurige kick houdt.
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Patat
erse, krokant gebakken friet. Goudgeel en smakelijk.
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra pitabroodje
Vers gebakken pita broodje, zacht en warm.
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dranken
Oasis frambois
Hawaï
Exotische fruitsmaak, dorstlessend en fris.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chocomel 250ml
Romige chocomelk, heerlijk zacht en vol van smaak.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fristi 250ml
Romige vruchtendrank, zoet en vertrouwd.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Lipton Ice tea peach
Ijsthee met perzik-smaak, zacht en fruitig.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Cassis
Zoete cassis-smaak, bruisend en fris.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
AA Drink 330ml
Sportieve dorstlesser, verfrissend en smaakvol.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Red Bull Energy Drink 250ml
Stimuleert lichaam en geestKoudgeserveerde energizer, stimuleert lichaam en geest.
€ 3,00
Hoog cafeïnegehalte. Niet aanbevolen voor kinderen en zwangere vrouwen of vrouwen die borstvoeding geven (32,0 mg/100 ml), incl. statiegeld (€ 0,00), € 12,00/l, 0,25l
Oasis aardbei framboos
Frisse aardbei- en frambozensmaak, heerlijk fruitig.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fuze Tea Infused Iced Tea Black Tea Peach Hibiscus 400 ml
Frisdrank op basis van getrokken zwarte thee, met perziksap, met thee- en hibiscussmaak, met suiker en zoetstof. Black tea peach hibiscusEen heerlijke fusie van zwarte thee, een vleugje perziksap en hibiscus... voor een moment van pure ontspanning.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 6,88/l, 0,4l
Sprite Zero Sugar Lemon-Lime 330 ml
Frisdrank met natuurlijke citroen-limoen aroma's met zoetstoffen.
€ 2,65
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,03/l, 0,33l
Lipton Ice tea sparkling
Bruisende ijsthee, fris en sprankelend.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spa blauw 500ml
Koud mineraalwater, puur en verfrissend. Zacht van smaak.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fernandes Green Punch Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET VRUCHTENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Fernandes Cherry Bouquet Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET KERSENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Fernandes Super Pineapple Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET ANANASSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Fernandes Red Grape Blik 0,33 L
FRISDRANK MET DRUIVENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Golden power
Energieke frisdrank, voor de extra boost.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 11,00/l, 0,25l
Ayran
Turkse karnemelk
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 11,00/l, 0,25l
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Coca-Cola Zero Sugar 330 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 2,75
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,33/l, 0,33l
Fanta Orange 330 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.